Het klopt dat er op de website whoisgodel.com een aantal onjuistheden staan over de geschiedenis rond Kurt Gödel. Ondanks dat de film om gaat met een ingewikkeld onderwerp, is het de bedoeling geweest deze voor een breed publiek te maken. Vandaar dat wij het verhaal dat op onze website is geplaatst ter promotie van de film wat hebben geromantiseerd. Binnenkort gaat dit geheel herschreven worden.
De film is een subjectieve kijk op de laatste periode van het leven van de bij jullie zeer bekende logicus Kurt Gödel. Het laat vooral zien hoe je stelling van Gödel los kan laten op het medium film. Onder begeleiding van Prof. Dr. Henk Barendregt hebben wij een zo kloppend mogelijk concept hiervoor bedacht. Daarnaast hebben wij ons best gedaan zoveel mogelijk biografische elementen uit het leven van Kurt Gödel in de film te gebruiken.
Wij zijn erg benieuwd naar jullie mening..... blijven schrijven dus op dit forum. En mochten jullie tips hebben voor onze website dan lees ik dit graag terug op dit forum.
Inmiddels hebben diverse wiskunde-sponsors al laten weten de film te gaan draaien ter ondersteuning van hun lesmateriaal. Waneer de DVD uitkomt kan ik pas op een later tijdstip bekend maken. Wel kan ik nu al vertellen dat de film aangeboden is aan het filmfestival in München.
Met vriendelijk groet,
Jeroen J. Meijer
producent van de film Gödel
2) wellicht dat er een officiele/officieuze opname gemaakt wordt in Haarlem, maar voor zover ik weet zijn er geen plannen om het stuk op cd te zetten.
3) de bladmuziek is nu nog even exclusief voor het gebruik van het Groot Omroepkoor, maar ik wil wel binnenkort stappen ondernemen om het beschikbaar te stellen aan geinteresseerde koren: vaak uitgevoerd worden is natuurlijk voor iedere componist een droom.
]]>Bijna goed. http://whoisgodel.com/who_is_godel.htm
]]>Ik wil de twee vragen van Marijke aanvullen met een derde:
(3) Is de bladmuziek te verkrijgen, zodat andere koren/ensembles het in hun repertoire kunnen opnemen?
Voor een wiskunde docent is dit natuurlijk een prachtige uitdaging!
]]>(ik zal trouwens wat coulanter zijn met de inleveropgave-eis bij inleiding analyse ;-) )
]]>(1) Zijn er plannen om de film op video te verspreiden of eventueel in België te vertonen?
(2) Zijn er plannen om het stuk op CD te zetten?